Õpi välismaal!
Korralik haridus - kindlaim investeering lapse tulevikku!

 

Põhi-ja keskharidusprogrammid

 
Evenori kaudu saab välismaal omandada põhi- ja keskharidust. Samuti pakume A-level kui ka IB programme.
Viimastel aastatel on välismaise põhi-ja keskhariduse omandamise võimalused välismaal meie noorte jaoks oluliselt avardunud.
 
GCSE
General Certificate of General Education (GCSE) on inglise põhiharidust tõendav tunnistus, mille lõpueksamid sooritatakse 16-aastaselt. Lisaks klassipõhisele õppetööle pannakse GCSE programmis suurt rõhku projektide koostamisele, mis arendab loogilist mõtlemist ja analüüsivõimet. Mõningates õppeainetes on arvestusi kogu õppeaasta vältel, teistes jälle viiakse läbi vaid üksikuid tunnikontrolle. See programm annab väga hea ettevalmistuse keskhariduse omandamiseks välismaal.
 
A-levels
Pärast GCSE taseme kursusi ehk peale põhikooli (peale 9nda või 10nda klassi lõpetamist Eestis) jätkavad õpilased A-level õppega. A-levelite puhul on tegemist kõrgelt hinnatud inglise keskharidusega, mis võimaldab lõpetada keskkooli kahe aastaga. Siinkohal saab valida nii era- kui ka riigikoolide vahel.
Miinimumvanus selles programmis osalemiseks on 16. A-level õppes on kokkuvõttes küll vähem aineid, kuid see eest õpitakse neid põhjalikumalt. Esimesel aastal peab valima vähemalt 3-4 õppeainet, teisel aga vähemalt kolm. Lõpueksamid sooritatakse tavaliselt 18-aastaselt.
Põhjalikumat infot A-level õppe kohta leiad SIIT
 
ILEC EVENORil on A-levelite osas pakkuda nii era- kui riigikoole.
 
IB õpe – International Baccalaureate Diploma Programme
International Baccalaureate (IB õpe) on rahvusvaheline keskharidusprogramm, mis on mõeldud õpilastele vanuses 16-19. Kaheaastase õppekava raames omandatakse hinnatud diplom, mis tunnustavad pea kõik maailma parimad ülikoolid. Õppekava on sõltuvalt riigist kas inglise, prantsuse või hispaania keeles. IB programm on välja töötatud 60ndatel aastatel parimate haridusekspertide poolt ning projekti osaliseks toetajaks on UNESCO.
Põhjalikumat infot IB õppe kohta saad lugeda SIIT

 
Kanada Keskkooliprogrammid
Kanada on suur ja turvaline maa. Seal on on väga hea haridussüsteem ja kõrge elatustase. Kanda keskkooli õppekava lähtub elupõlisest õppest, pannes eriti suurt rõhku õpilase sotsiaalsele arengule. Kirjutatakse projekte, tehakse rollimänge ja anlüüsivõimet arendavaid ülesandeid. Muidugi kuuluvad õppekavasse ka traditsioonilised ained nagu matemaatika, võõrkeeled, geograafia jne. Miinumumvanus selles osalemiseks on 16 aastat. Evenor pakub nii era- kui ka riigikoole.