Õpi välismaal!
Kõrgkoolid Kesk- ja põhiharidus Kultuurivahetus Keelekursused Ärikeel Laste- ja noortelaagrid
ILEC EVENOR on välismaise hariduse vahendamisele spetsialiseerunud agentuur. Igal aastal saadame mitmeid õpilasi välismaale õppima -   meie nooremad keelesõbrad osalevad erinevates välismaistes keelelaagrites. Veidi vanemate hulgas on populaarsed keelekursused, kus vastavalt tasemele ja intensiivsusele on võimalik oma keeletaset lihvida. Kõrghariduse osas on meie andmebaasis väga palju ülikoole (nii eraülikoole kui riiklikke) üle kogu maailma. Enda tugevuseks peame seda, et oleme Euroopa piires tööreiside käigus paljudes ülikoolides kohapeal õppe– ja elamistingimustega tutvumas käinud. See aitab meil professionaalselt just Teile sobivaim ülikool välja valida. Aasta aastalt on pakutavate õppekavade ja eriti just tasuta programmide valik paljuski täienenud.

Keeleõpe keelekeskkonnas on efektiivseim viis võõrkeele omandamiseks. Meie noorim õpilane suvises keeltekoolis oli vaid 6-aastane, vanim aga üle 70 - see näitab seda, et pakume haridusteenuseid tõesti kõikidele vanusegruppidele ja igasuguse haridusliku taustaga inimestele. Enamjaolt toimuvad keelekursused Suurbritannias, Iirimaal, USAs, Austraalias, Hispaanias, Saksamaal ja Prantsusmaal, kuid aitame Teil soovi korral meelsasti leida õppimisvõimalusi ka mujal maailmas.

Evenori aastatepikkune kogemus tagab parima nõustamisteenuse ja võimaldab teil hariduse osas valida väga mitmete variantide hulgast enda jaoks sobivaim!

Uudised


22.08.2017

Välisülikoolid ja võimalused aastaks 2018

Kas oled mõelnud, et võiks 2018. a alustada õpinguid mõnes välisülikoolis?! Aga pole ka kindel, millised on Sinu võimalused ja ...

Loe edasi

21.08.2017

Taani õppima veebruarist!

Kes septembriks valikut teha ei jõudnud, siis nüüd on hea võimalus kandideerida Taanis pakutavatele programmidele, mille õppetöö algab ...

Loe edasi

01.02.2017

Taani õppima - kandideerimine nüüd avatud!

Taani koolidesse kandideerimine on nüüd avatud!   Avaldusi on võimalik esitada vahemikus 1.veebruar-15 märts! ...

Loe edasi