Õpi välismaal!
Kõrgkoolid Kesk- ja põhiharidus Kultuurivahetus Keelekursused Ärikeel Laste- ja noortelaagrid
ILEC EVENOR on välismaise hariduse vahendamisele spetsialiseerunud agentuur. Igal aastal saadame mitmeid õpilasi välismaale õppima -   meie nooremad keelesõbrad osalevad erinevates välismaistes keelelaagrites. Veidi vanemate hulgas on populaarsed keelekursused, kus vastavalt tasemele ja intensiivsusele on võimalik oma keeletaset lihvida. Kõrghariduse osas on meie andmebaasis väga palju ülikoole (nii eraülikoole kui riiklikke) üle kogu maailma. Enda tugevuseks peame seda, et oleme Euroopa piires tööreiside käigus paljudes ülikoolides kohapeal õppe– ja elamistingimustega tutvumas käinud. See aitab meil professionaalselt just Teile sobivaim ülikool välja valida. Aasta aastalt on pakutavate õppekavade ja eriti just tasuta programmide valik paljuski täienenud.

Keeleõpe keelekeskkonnas on efektiivseim viis võõrkeele omandamiseks. Meie noorim õpilane suvises keeltekoolis oli vaid 6-aastane, vanim aga üle 70 - see näitab seda, et pakume haridusteenuseid tõesti kõikidele vanusegruppidele ja igasuguse haridusliku taustaga inimestele. Enamjaolt toimuvad keelekursused Suurbritannias, Iirimaal, USAs, Austraalias, Hispaanias, Saksamaal ja Prantsusmaal, kuid aitame Teil soovi korral meelsasti leida õppimisvõimalusi ka mujal maailmas.

Evenori aastatepikkune kogemus tagab parima nõustamisteenuse ja võimaldab teil hariduse osas valida väga mitmete variantide hulgast enda jaoks sobivaim!

Uudised


12.09.2016

Välismaale õppima - millest alustada? Tule tasuta konsultatsioonile ja saa selgust!

Mõtled välismaal õppimisest, aga pole kindel, millest alustada?   Tule Evenori kontorisse tasuta ...

Loe edasi

23.08.2016

Taani õppima veebruarist!

Kes septembriks valikut teha ei jõudnud, siis nüüd on hea võimalus kandideerida Taanis pakutavatele programmidele, mille õppetöö algab ...

Loe edasi

08.08.2016

Populaarsemad erialavalikud ja mida tasuks nende kohta teada?

Kuigi suvi kestab hetkel täiel rindel, ei ole ka sügis enam kaugel ning paljudel seismas ees otsus ülikooli ja eriala valiku ...

Loe edasi