Õpi välismaal!
Kandideeri ülikoolidesse välismaal

 

Kõrgkoolid

 
Oleme juba aastaid noorte unistusi aidanud ellu viia ja neid maailma erinevatesse ülikoolidesse õppima saatnud. Evenori vahendusel on võimalik alustada õpinguid paljudes ülikoolides välismaal. Õppimine välismaal on noorte hulgas väga populaarne. Peale välismaal õppimist koju naastes ollakse kogemuste ja teadmiste võrra rikkamad, tekkinud on uued tutvused ja sõbrad ning välismaa ülikooli diplom tuleb kindlasti kasuks kodumaisel tööturul konkureerimisel.
 
Euroopa Liidu kodanikele on mitmeid väga soodsaid võimalusi välismaal kõrghariduse omandamiseks. Meie Rootsi ja Taani partnerülikoolides on võimalik omandada nii bakalaureuse- kui magistrikraad koguni tasuta. Välismaa ülikoolid pakuvad väga põnevaid erialasid, mida Eestis õppida pole võimalik.
Valik on meil lai. Teeme koostööd nii era- kui ka riiklike ülikoolidega lausa Uus-Meremaani välja! Igal aastal külastame mitut ülikooli välismaal, mistõttu saame lisaks erialade valikule anda infot ka elukorraldust puudutavates küsimustes. Sisseastumistingimused on lihtsad ning meie kontorist saab abi igal sammul.
Tutvu meie partnerülikoolidega ning lisaküsimuste korral võta kindlasti ühendust!