Õpi välismaal!
Hea haridus täna - edukas karjäär tulevikus!

Firmast

ILEC EVENOR on välismaise hariduse vahendamisele spetsialiseerunud agentuur. Pakume haridusprogramme alates keelekursustest lastele ja täiskasvanutele, lõpetades magistri- ja täiendõppeprogrammidega. Meie noorim õpilane suvises keeltekoolis oli vaid 6-aastane, vanim aga üle 70 a.
 
Enamjaolt toimuvad kursused Suurbritannias, Iirimaal, USAs, Austraalias, Hispaanias, Saksamaal ja Prantsusmaal, kuid soovi korral aitame meelsasti leida õppimisvõimalusi ka mujal maailmas. Kõrghariduse osas teeme koostööd nii riiklike kui eraülikoolidega üle kogu maailma.
 
ILEC EVENOR tegutseb aastast 2001. Selle aja jooksul omandatud kogemuste põhjal võime julgelt öelda, et suudame pakkuda professionaalset nõustamisteenust. Leiame igaühele just temale sobiva haridusprogrammi ja tingimused.
 
 

KKK

 
 
Mida pakub EVENOR?
 
Evenor pakub erinevaid võimalusi hariduse omandamiseks välismaal: keelekursusi lastele ja täiskasvanutele, spetsiifilise suunaga keelekursusi (ärikeel, juriidiline keel ja õpetajate keel), lühiajalisi ja pikemaid kursusi erinevates valdkondades (ärijuhtimine, majandus, turism, hotellindus jt), õpinguid kesk- ja põhikoolis, mille vältel on võimalik elada peres või ühiselamus; samuti õpinguid kolledžites ja ülikoolides.
 
 
Miks peaksite meie poole pöörduma, selle asemel et ise asjaga tegelda?
 
Meie juures hoiate kokku nii aega kui raha. Enne koostöö algust külastame kõiki õppeasutusi, et veenduda majutustingimuste, toitluse kvaliteedi ning õppejõudude kutseoskuste headuses. Lisaks on meil enamike koolide kohta tagasiside seal juba õppinud inimestelt, kelle vahetu kogemuse abil on kõige parem kursuse kvaliteeti hinnata.
Igal koolil on oma eripära ning seepärast on oluline teada seal valitsevat atmosfääri ja kooli teisi võimalusi, mitte ainult  hinnataset. Kui omal käel kogu protsess ette võtta, võib teatud olude või detailide puudumine hiljem pettumuse valmistada.
 
 
Kas välismaal õppimiseks on kindlasti vajalik ka võõrkeele oskus?
 
Eelnev keeloskus ei ole vajalik ainult juhul, kui sõidate õppima võõrkeelt. Muudel juhtudel on keeleoskus siiski vajalik, sest vastasel juhul on õppimine võimatu. Kui teie keeleoskus ei vasta kooli, kolledži või ülikooli nõuetele, on võimalik valida  ettevalmistuskursus.